hakkımızda

“Tek bir şeye ihtiyacımız vardır: çalışkan olmak”

                                                                      Mustafa Kemal ATATÜRK

21. yüzyılın aşkın uygarlığı, kadim insanlık tarihi boyunca, işini severek yapan, sahiplenen ve yücelten kişi, kurum ve kuruluşların omuzları üstünde yükselmiştir. İnsanlığın ve ülkemizin geleceği, yediden yetmişe her türden mesleğin yahut sanatın özverili icracılarının tarihe attığı düğümlerle gelişmiş, şekillenmiş ve sağlamlaşmıştır.

Şüphesiz ki hangi iş olursa olsun bir kişi veya kurumu başarıya götüren yolun harcı; tecrübe, bilgi, birikim, fedakarlık, samimiyet, vs.’nin yanında olmazsa olmaz bir bileşen olarak “sevgi” yle karılmıştır. “ROMA YAPI” olarak işimizin gerektirdiği her türlü teknik donanım ve tecrübenin yanında, iddiasında bulunduğumuz başarının en değerli  argümanını işimize duyduğumuz “sevgi” ve “saygı” olarak tanımlıyoruz.

Doğru kurulmuş bir sevgi, azim ve çalışkanlık denkleminin çözemeyeceği hiçbir problem olmadığını kanıtlayacak yapı çözümleri tasarlıyor, uyguluyor ve hizmetinize sunuyoruz.

ROMA YAPI olarak şiar edindiğimiz özgün tasarım ve kaliteli hizmet anlayışımızın beslendiği kaynağı, bünyemizdeki mühendis ve mimar sayısından çok, ofisimizden, atölyelerimizden ve şantiyelerimizden mutlu ayrılan müşterilerimizin varlığına ve referanslarına bağlıyoruz.

 

Faaliyet Alanlarımız

ROMA YAPI, merkezi Muğla’nın Ortaca ilçesinde olmak üzere tüm Muğla’da ve çevre illerde faaliyet gösteren bir mühendislik ve mimarlık ofisi; dokunduğu dimağlara, hayatlara, yapılara ve yaşam alanlarına hoş bir seda bırakma telaşındaki bir tasarım  ve huzur atölyesidir.

Faaliyet alanı içerisindeki projelendirme, dekorasyon ve uygulamaya yönelik hizmet sınıfları içerisinde

  • Betonarme Yapı Tasarım ve Uygulamaları
  • Çelik Yapı Tasarım ve Uygulamaları
  • Ahşap Yapı, Sistem ve Detay Çözümleri
  • Çevre Düzenleme Projeleri ve Peyzaj Uygulamaları
  • Mekanik Sistemleri Dahil Olmak Üzere Anahtar Teslim Yüzme Havuzu ve Süs Havuzu İmalatları
  • Kapalı ve Açık Alan Dekorasyon Çözümleri
  • İtalyan Boya
  • Baskı Beton

uygulamaları yer almaktadır.

Ticari beklentilerin, mimari incelik ve sanatçı hassasiyetinin önüne geçtiği bir dönemde, zaman, ekonomi ve kalite denklemini yeni baştan yazan, müşteri memnuniyetini ticari kaygılarının gölgelemesine müsaade etmeyen, elinin değdiği her işte sevgiyi, samimiyeti ve hoşgörüyü önceleyen bir yaklaşımın kendince kurucusu olma vazifesini üstlenen ROMA YAPI, bir marka değeri yaratma ve hizmet aldığı yahut hizmet ettiği insanları bu marka değerinin imtiyazlarına ve konforuna ortak etme çabasındadır.

WhatsApp chat